Naujienos

Organizuok #BEACTIVE renginį!

Europos sporto savaitės renginiams priskiriami visi fizinio aktyvumo ir sporto renginiai, kurie yra organizuojami nuo 2018 m. rugsėjo 9 iki rugsėjo 30 d. bei yra įkelti, t.y. užregistruoti www.beactive.lt tinklapyje.
Europos sporto savaitės renginiams nepriskiriami aukšto sportinio meistriškumo renginiai arba varžybos kurios yra vienos sporto šakos sisteminės plėtotės dalis: pasiruošimo čempionatams turnyrai, čempionatai, varžybos kurių rezultatai yra vedami į vienos sporto šakos bendrą įskaitą ir kiti renginiai kurių tikslas yra ne masiškumas ar sveikatingumas o sportinis rezultatas.

Skaityti plačiau

#BEACTIVE apdovanojimai 2018

#BEACTIVE apdovanojimais įvertinami geriausi pilietinės visuomenės projektai iš Europos šalių, kuriuose sukurti ir išbandyti kūrybiški, naujoviški, ir visas visuomenės grupes įtraukiantys, dalyvavime sporte ir fizinėje veikloje, būdai. Apdovanojimas taip pat skiriamas piliečiui - sporto ambasadoriui, kurio įkvepianti istorija pasakoja apie atsidavimą sportui ir fizinei veiklai.

Skaityti plačiau

Tūkstančius kalorijų sudeginusi Europos sporto savaitė „BeActive“

Rugsėjo 25-28 d. septyniose Vilniaus aukštosiose mokyklose jau antrus metus iš eilės ūžė Europos sporto savaitės „BeActive“ renginiai. Europos komisijos iniciatyva ir asociacijos „Sportas visiems“ dėka Europoje ir Lietuvoje trečią kartą vykstantis projektas „BeActive“, skirtas atkreipti dėmesį į fiziškai aktyvaus bei sportiško gyvenimo svarbą, šiemet studentams bei miesto gyventojams pasiūlė plačios sportinės amplitudės veiklų sąrašą.

Skaityti plačiau

LSU masiniame šokyje — per 700 dalyvių!

Rugsėjo 27 d. LSU prisidėjo prie didžiausio Europos masinio šokio renginio „FlashMove“. Tradicija tapusiame LSU masiniame šokyje dalyvavo 745 studentai, moksleiviai, darželinukai ir įvairių mokymosi įstaigų darbuotojai.

Skaityti plačiau

Christian Carembou - Europos sporto savaitės ambasadorius

Susipažinkite su Christian Carembou, Europos sporto savaitės ambasadoriumi.

Skaityti plačiau

#BEACTIVE Live Studio su Martu Kalendra

Prie #BEACTIVE Europos sporto savaitės prisijungia ir muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, kurio dalyvių gretose – sportui neabejingi profesionalai.

Skaityti plačiau

Jonavoje vyko Seniūnijų žaidynių finalas

Saulėtą šeštadienį Jonavoje vykusiame Seniūnijų žaidynių finale varžėsi daugiau nei 1150 dalyvių iš 55 savivaldybių. Finaliniame žaidynių etape dalyvavo komandos, nugalėjusios savo savivaldybėse ir zonose.

Skaityti plačiau

Europos sporto savaitė startavo spalvingai

Beveik du tūkstančiai vaikų šiandien dalyvavo #BEACTIVE vaikų bėgime, kuris žymi oficialią Europos sporto savaitės renginių pradžią.

Skaityti plačiau

Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom!

Jau ketvirtą kartą SportID organizuoja "Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom" projektą - oficialų Europos Sporto Savaitės ir Darboviečių sporto mėnesio konkursą.

Skaityti plačiau

#BEACTIVE kartu su Lietuvos krepšinio federacija kvies į atvirų durų dienas

#BEACTIVE Europos sporto savaitės renginių organizatorių gretas papildė Lietuvos krepšinio federacija ir Lietuvos futbolo federacija. Atvirų durų dienos krepšinio mokyklose sieks vaikus sudominti krepšinio treniruotėmis.

Skaityti plačiau