Naujienos

Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom!

Jau ketvirtą kartą SportID organizuoja "Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom" projektą - oficialų Europos Sporto Savaitės ir Darboviečių sporto mėnesio konkursą. Prie šio konkurso taip pat prisideda Estijos olimpinis komitetas bei Estijos Įmonių Sporto Asociacija.

Konkurso, kuris tęsis nuo rugsėjo 4 iki rugsėjo 29 dienos, tikslas yra paskatinti visus darbuotojus daugiau judėti ir būti aktyvesniais, taip pat, naudingai išnaudoti minutes ir valandas, kurios yra sugaištamos važiuojant į darbą ir iš jo.

Suburkite 4 narių komandą, užsiregistruokite ir visą rugsėjį atsisakykite motorinį variklį turinčių transporto priemonių, kad pagerintumėte savo fizinę formą ir laimėtumėte puikių prizų!

Kas gali dalyvauti?

Oficialiai mes tikimės komandų sudarytų iš 4 narių, kurie yra kolegos arba draugai. Neoficialiai - visų, kurie nori dalyvauti "Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom" konkurse.

Norint konkuruoti oficialiai, 4 narių komanda turi užsiregistruoti SportID aplinkoje. Tai reiškia, kad kiekvienas narys turi turėti SportID paskyrą arba ją susikurti konkurso trukmei. Paskyros susikūrimas ir naudojimasis ja yra nemokami.

Užregistruokite savo komandą čia: https://sportid.ee/challenge/walktowork2017/new

Kiek ir kaip ilgai reikia judėti?

Visi komandos nariai turės reguliariai įvesti savo nukeliautus atstumus į "Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom" veiklos dienoraštį SportID aplinkoje.

Vienos varžybų dienos metu narys gali užregistruoti ne daugiau kaip 2 kelionių atstumus. Konkurso dienos yra visos darbo dienos per renginio laikotarpį, taigi rugsėjo mėnesį - 20 dienų. Jeigu dalyvis tam tikrą dieną negali į darbą eiti pėsčiomis (važiuoti dviračiu ar kt.), ši kelionė gali būti kompensuojama kitu tą pačią dieną nukeliautu atstumu (pvz.: bėgiojimu).

Paprastas ėjimas, ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis, bėgimas, važiavimas dviračiu, riedučiais, riedlende - visi konkurse užskaitomi keliavimo būdai. Kiekvienas dalyvis pats nuspredžia, kurią kasdienio maršruto dalį jis keliaus savomis kojomis.

Pavyzdys: Paprastai į darbą važiuoju autobusu, tačiau dabar išlipu keliomis stotelėmis anksčiau ir likusį atstumą nueinu pėsčiomis. Darbe prisijungęs prie savo SportID paskyros įvedu pėsčiomis nueitą atstumą į savo fizinės veiklos dienoraštį. Iš darbo į namus grįžtu autobusu. Tačiau vakare pasiimu dviratį ir juo nuvažiuoju apsipirkti į parduotuvę. Grįžęs į veiklos dienoraštį įvedu dviračiu numintą atstumą.

Sąžiningas žaidimas?

Tik tu žinai, koks aktyvus tu iš tiesų buvai. Būk sąžiningas su savo kolegomis ir varžovais ir niekada nežymėk atstumų, kurių iš tiesų nenukeliavai. Organizatoriai pasilieka teisę anuliuoti rezultatus jei kyla įtarimų dėl nesąžiningo žaidimo.

Kokie prizai laukia nugalėtojų ir kas gali juos laimėti?

Dėl prizų konkuruos komandos, kurios į savo fizinės veiklos dienoraštį įves bent vieną nukeliautą atstumą kiekvieną konkurso dieną. Tai reiškia, kad komanda turi įvesti mažiausiai 80 nukeliautų atstumų (4 nariai, 20 dienų). Į kelionių atstumus ir trukmę atsižvelgiama nebus, tačiau organizatoriai pasilieka teisę dalyviams išdalinti specialiuosius prizus.

Taigi, komandą suformuojam ir jau šį rugsėjį "Rankoves atsiraitojam ir į darbą savom kojom"!